top of page
Kurzy skenar terapie

Kurzy skenar terapie sú vhodné pre verejnosť, rodiny, pre budúcich profesionálnych terapeutov, lekárov a zdravotníkov. Čaká vás praktické liečenie medzi sebou, naučíte sa metodiky a protokoly na ošetrenie rôznych ochorení a filozofiu skenar terapie. 

Workshopy

Novodobý druh elektroliečby - aktivovanie nervového oblúka, zmena stereotypných chemických reakcií, naštartovanie vnútornej adaptacie organizmu.

Tréning imunity.

Skenar výmeny

Majte svôj vlastný skenar doma a používajte ho ako domácu lekárničku na akékoľvek zranenie  a ochorenie. Na domáce použitie je veľmi obľúbená aj energetická deka.

Kalendár vzdelávania 2023

Kurzy Skenar Akadémie Slovensko:

  • ponúkame kurzy skenar terapie, ktoré sú vhodné pre verejnosť, rodiny a pre budúcich profesionálnych terapeutov, lekárov zdravotníkov

  •  naše kurzy vedú lekári Skenar kliniky a  lektori Skenar Akadémie Slovensko

 

  • naučíte sa filozofiu skenar terapie, metodiky a protokoly pri liečbe rôznych ochorení

  • zažijete skenar terapiu na sebe, budete sa vzájomne liečiť a učiť rozpoznávať reakcie tela

Vzdelávací program Skenar Akadémie Slovensko:

DSC_0042 (1).jpg

Kurzy skenar terapie 
I. II. a III. stupňa


Vzdelávací systém SAS má 3 stupne vzdelávania. Pre bežného užívateľa odporúčame I. stupeň a v ňom 3 základné kurzy- 1. kurz, 2. kurz, 3. kurz. Pre absolventov kurzov 1., 2. a 3. ponúkame možnosť praxe na našej Skenar klinike a možnosť získania certifikátu pre profesionálneho terapeuta SAS I. stupňa.

20201222_000528 (1).jpg

Kurzy na mieru 

Individuálny kurz u vás doma je vhodný, ak máte nemobilného člena rodiny o ktorého sa staráte. Organizujeme tiež kurzy skenar terapie a školenie pre zdravotnícky personál, fyzioterapeutov, opatrovateľov a záchranárov u nás alebo na vašom pracovisku.

konferencie 10.JPG

Nadstavbové vzdelávanie

Ponúkame vám prax na našej Skenar klinike. Účasť na hospitáciach s profesorom A. Revenkom a MUDr. Natáliou Sabovou. Nové akutálne metodiky na workshopoch,  praktiká pre zopakovanie si  metodík a postupov a výmeny - určené pre vaše vzájomné liečenie.

bottom of page